O firmie

Stoltur

Firma Stoltur jest wiodącym producentem wysokiej jakości trumien w Polsce , znanym i cenionym w wielu europejskich krajach.

125 lat doświadczenia w branży pogrzebowej, zaangażowanie kolejnych pokoleń, stawia Stoltur w pozycji lidera w dziedzinie produkcji trumien.
Z dumą produkujemy trumny, dbając o każdy najmniejszy detal produktu, który opuszcza nasz zakład.

W aktualnej ofercie firmy znajdą Państwo ok 300 modeli trumien wykonanych z różnych gatunków litego drewna, zarówno tradycyjnych, jak i kremacyjnych. Nasze wzory są projektami oryginalnymi, bazującymi na modelach przygotowanych przez pierwszych właścicieli Stolturu. Na przestrzeni lat ulegały one jedynie modyfikacjom dopasowując się do bieżących potrzeb i oczekiwań klientów.
Drewno, z którego są one produkowane, jest specjalnie wyselekcjonowane i podlega surowym kontrolom jakościowym na każdym etapie produkcji.

Nie zapominamy także o ochronie środowiska wdrażając nowoczesne rozwiązania technologiczne.
Do produkcji naszych trumien stosujemy nieszkodliwe dla środowiska farby, lakiery oraz kleje zgodnie z europejskimi normami w zakresie ochrony środowiska.
Drewno przez nas wykorzystywane podczas produkcji posiada Certyfikat FSC .
To właśnie nowe technologie oraz bogate zaplecze infrastrukturalne gwarantuje nie tylko wysokiej jakości produkty, ale umożliwia także w produkcję w optymalnie skróconym czasie. Jesteśmy w stanie wyprodukować ponad 10000 sztuk trumien miesięcznie.

Ciężka praca oraz zaangażowanie w to, co robimy, sprawia, ze jesteśmy doceniani nie tylko przez klientów, kontrahentów i branżę, ale także instytucje dbające o polski biznes. Świadczą o tym licznie otrzymane wyróżnienia i nagrody .

W naszych działaniach stawiamy na profesjonalizm który daje jakość, a jakość to sukces.

Zachęcamy Państwa do kontaktu.

img_5382_optimized
img_5373_optimized
img_55286_optimized
img_5498_optimized
IMG_5726
img_57899_optimized
img_56234_optimized
img_5412_optimized
img_55785_optimized
img_5647_optimized
img_53821_optimized
img_5666_optimized